5 סיבות להתקנת מטבחי חוץ לגינה

בישראל מקובל מאוד לראות משפחות מבשלות בחוץ. סגנון זה הפך לטרנד פופולרי, ובעלי בתים מפנימים יותר ויותר את ההנאות שמגיעות עם מטבחי חוץ לגינה. האם אתם מתעניינים בהוספת מטבח לגינה שלכם?

בין אם אתם בונים בית חדש או פשוט מעוניינים לנצל טוב יותר את החלל החיצוני שיש לכם, יצירת מקום לבשל בחוץ היא השקעה טובה. אז הנה חמש יתרונות של מטבחי חוץ לגינה שכדאי לקחת בחשבון.

1. אירוח בתנאים משודרגים

היתרון העיקרי של מטבחי חוץ לגינה הוא שהם מציעים מרחבים מושלמים לאירוח. כשהאוכל נצלה בגינה, האורחים יכולים להתכנס סביבה המנגל ולהתרועע במהלך הכנת הארוחה. במטבח מקורה, התכנסות כזו צפופה כשכולם מסתובבים ליד הגז, אבל בחוץ יש הרבה יותר מקום.

אתם יכולים להגביר את הנוחות לאורחי המסיבה שלכם על ידי הוספת מקורות אוורור וחימום לגינה, ריהוט חיצוני, מחרוזות אורות וקצת מוזיקת אווירה.

2. העלאת ערך הבית

בשל הפופולריות של שיפור בסגנון זה, פרויקט השיפוץ מניב תשואה גבוהה על ההשקעה הכספית. רוב המנגלים של היום ומכשירים אחרים של מטבחי חוץ לגינה עשויים נירוסטה, מה שהופך אותם ליעילים להתמודדות עם הטמפרטורות המשתנות של עונות השנה.

נירוסטה רצויה גם מכיוון שהיא קלה לניקוי. כשיש לכם מטבח חיצוני פונקציונלי, יש לכם השקעה שתוכלו להשתמש בה וליהנות ממנה במשך שנים רבות.

3. חיסכון בחשבונות החשמל

בישול בחוץ במהלך הקיץ מאפשר למזגן להימנע מפעולה במשך שעות ארוכות כדי לשמור על קרירות הבית.

כאשר אתם אופים, מטגנים וצולים במטבח הפנימי שלכם, הטמפרטורה בבית עולה מספר מעלות, מה שגורם למערכת מיזוג האוויר לתפקד קשה יותר. כשאתם מבשלים בחוץ, אתם חוסכים בצריכת החשמל.

4. הרחבת מרחב המחיה

אין צורך להתקין חדר עם קירות וגג; כל מה שצריך זה פשוט לשלב מטבחי חוץ לגינה עם החלל הקיים. אם יש לכם פרגולה, אתם יכולים להוסיף מכשירים ולתכנן את המטבח החיצוני של חלומותיכם.

באזור הבישול החיצוני שלכם, אתם ובני משפחתכם וחבריכם יכולים לחגוג אירועים, חגים, או פשוט ליהנות מהשהות בחיק הטבע.

5. שיפור טעם האוכל הבריא

צלייה משפרת את טעם האוכל, ושיטת בישול זו טובה יותר גם לשמירה על המשקל. שומן נוזל מבשר כשהוא צלוי, והתוצאה הסופית בריאה יותר ומכילה מעט קלוריות משומן.

מה צריך כדי לתכנן מטבחי חוץ לגינה?

עכשיו, כשיש לכם חמש סיבות טובות לבחירת הדגם המתאים של מטבחי חוץ לגינה, יש כמה תוכניות שתצטרכו לתכנן על מנת להתחיל. אז הנה רשימה של אפשרויות כוללות:

·        גריל צלייה

·        מעשנת

·        משטח הכנה

·        מקרר קטן

·        מקום לאחסון אוכל

·        תנור פיצה

·        בר משקאות

·        תאורה חזקה מעל משטח הבישול ותאורה נעימה בגינה

·        מאוורר תקרה חיצוני

·        שולחן אוכל

·        מערכת מוסיקה

·        צמחי תיבול ופרחי נוי

·        בור אש.

 

לפרסום כתבה, השאירו פרטים