הפסקת התרעננות

בין כפר סבא להרצליה שוכנת פנינת השרון הלא היא רעננה. העיר שבמקורה הוקמה כמושבה חקלאית הייתה הראשונה בשרון להקים פארק עירוני רחב ידיים המהווה ריאה ירוקה עבור תושביה ומבקריה ומשמש בית למינים שונים של בעלי חיים.

פרט לאזור הפארק גם בתוך העיר רבים מ 78 אלף תושביה של רעננה מגדלים חיות מחמד בביתם ולעיתים מאכילים חיות בסביבתם. רעננה היא גם מרכז קניות ובילוי למושבים סמוכים כגון גבעת ח"ן, בצרה, בני ציון ועוד אשר בהם גם כן ישנם לא מעט אוהבי חיים וחיות.

מי שחיפש בעבר חנויות מזון לחיות ברעננה עבור החתולה שלו היה מוצא לא מעט מקומות, אולם אם הוא גידל בנוסף לחתולה גם תוכי סביר להניח שהיה צריך לעבור מחנות לחנות ולבזבז יום שלם בכל פעם שיצא לרכוש מזון או ציוד עבורם.

 

ואז הגיעה אנימל שופ עם מגוון המותגים והאיכויות המובחרות בשוק מוצרי חיות המחמד עבור סוגים שונים של בעלי חיים – דגים, זוחלים, תוכים, מכרסמים וכמובן חתולים וכלבים. בחנות ניתן למצוא מותגים כגון פרו פלאן, אקאנה, רויאל קנין, טייסט אוף דה ווילד, הילס ועוד רבים וטובים וכולם במחירים אטרקטיביים עם משלוחים מהירים וייעוץ מקצועי כך שהיום כבר קל יותר לקנות מזון לחיות ברעננה.

 

 

חנות כלבים

לא, אנחנו לא מוכרים כלבים! בדיוק כמו שבחנויות מטיילים לא קונים מטיילים 🙂 אבל אם בכל זאת תרצו לצרף חבר על ארבע למשפחתכם אנא פנו לעמותות או ימי אימוץ באזורכם ותוכלו לתת להם בית חם ואוהב ולקבל מהם אפילו יותר בחזרה.

כשאנחנו אומרים חנות כלבים הכוונה היא למזון ומוצרים לכלבים. מזון לכלבים כולל בתוכו מזון יבש או רטוב, סטנדרטי או רפואי, מותאם לגילאים וצרכים שונים ולקינוח גם חטיפים.

באנימל שופ, הרשת המקצועית למוצרים עבור חיות, ניתן למצוא מותגי מזון איכותיים ממיטב היצרנים אשר יכולים להתאים לכלבים מזנים שונים לאורך כל מחזור חייהם ובמצבים רפואיים המצריכים תזונה מיוחדת.

בחנות ניתן למצוא גם ציוד לכלבים אשר כולל בתוכו ציוד בסיסי כמו מלונה, מיטה כלי אוכל רתמה צעצועים וכדומה, מוצרי היגיינה והדברה ועוד מוצרים שונים שיהפכו את חיי הכלב שלכם לנעימים ובטוחים יותר.

 

אז אם החלטתם לצאת לשופינג עבור החבר הכי טוב… נשמח לתת לכם שירות אישי וחוויות קניה נעימה באחד מסניפי הרשת שלנו.

ואם בא לכם עוד להתכרבל איתו בבית…יש גם אתר אינטרנט עשיר במידע ואפשרויות.

לפרסום כתבה, השאירו פרטים